خرید دیزل ژنراتور کاترپیلار

خرید دیزل ژنراتور کاترپیلار که از مطرح ترین شرکت های تولیدی در زمینه دستگاه های ژنراتور می باشد، توسط مجموعه پاور جوش در این مرکز قابل خرید می باشد. کاترپیلار یکی از قوی ترین و قابل اطمینان ترین دیزل ژنراتور ها را برای بسیاری از عملیات های مختلف تولید می کند.  از همین این رو، شما می توانید مطمئن باشید که یک دیزل ژنراتور خاص کاترپیلار را برای هر نوع نیاز برق پیدا می کنید. این  ژنراتورها  با توجه به استاندارد های بین المللی برای مصرف سوخت کم و بهره وری بالا طراحی شده اند.

اجزای تشکیل دهنده دیزل ژنراتور ها

  • موتور
  • آلترناتور
  • شاسی دستگاه
  • تابلو کنترل
  • کانوپی سایلنت

نکات مهم در خرید دیزل ژنراتور کاترپیلار

در هنگام بازدید از دیزل ژنراتور می بایست به چند نکته اساسی توجه داشته باشید. قدرت موتور، حداکثر قدرت موتور، حجم و تعداد سیلندرها از ویژگی های تعیین کننده ظاهر دیزل ژنراتور ها می باشند. غیر از این موارد گفته شده، به جهت انتخاب بهترین نمایندگی فروش دیزل ژنراتور باید به ویژگی ها قبل و بعد از خرید توجه نمایید. مجهز بودن به گارانتی و ضمانت‌ نامه محصولات قبل از خرید، می‌تواند گزینه ایده‌ آلی برای انتخاب نمایندگی محسوب شود.

در مواردی که نیاز است دیزل ژنراتور به منظور تامین برق مصرف کننده در مکان های مختلف تردد نماید، در این حالت ، برای دیزل ژنراتور یک شاسی چرخ دار یا تریلر سفارش داده می شود و دیزل ژنراتور بر روی آن سوار می گردد تا دیزل ژنراتور به سادگی توسط  یدک کش جابه جا گردد.

بهترین سایت فروش دیزل ژنراتور کاترپیلار در ایران

دیزل ژنراتور های دیزلی کاترپیلار منحصرا به طور پکیج کامل با برند کاترپیلار در کارخانه تولید می شود. یکی از استراتژیک ترین دستگاه های شرکت کاترپیلار، مولد های برق گازی کاترپیلار می باشد. که از گاز طبیعی به عنوان سوخت تغذیه استفاده می نماید. می توان ژنراتور گازی را یک محصول سبز دوستدار محیط زیست قلمداد کرد.

قیمت دیزل ژنراتور کاترپبلار  و مواد کار شده در آن، رابطه مستقیمی با هم دارند. بالا رفتن قیمت فولاد در بازار ، قیمت دیزل ژنراتور نیز رو به صعود خواهد رفت. به خصوص در بعضی از نقاط ، منبع برق کوتاه می باشد، در برخی از مناطق برق محدود شده است، که سبب می شود دوباره قیمت دیزل ژنراتور متفاوت ارائه گردد. می توانید قیمت دیزل ژنراتور را تا حدی کاهش دهید و به دنبال آن فعالیت های شما به برخی خدمات پس از فروش کارخانه منتهی گردد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.